fbpx

Geceyim

Mehmet Sami Turan

Mehmet Sami Turan

Hayatın silsilesine kapılmış sürüklenirken kendimi yıllarca önce bu platforma attım ve 3 senedir bu mecrada bulunmaktayım. Sizler gibi hayatta yaşamaya  devam ediyorum. Bunun yanında bir o kadar yaşanılabilsin diye yaşatmaya.

Peki, bu platforma nasıl girdim? Tecrübeme sınav sebebiyle bir süre ara vermiştim. Sınavımı atlatır atlatmaz geri dönüşümü yaptım. Şu an tekrardan kaldığım yerden daha ileriye taşımak için geri döndüm. Daha önce ücretsiz yararlanabildiğiniz, sınırlarınızın olduğu bir blogum vardı. İlk olarak bunu aşarak başladım. Yayın-yayıncı-yazar ilişkisi nedir, dijitalde bu nasıl gelişir diyerek uzun soluklu bir öğrenim süreci geçirdim. Bunu yaparken hem ailem hem bu konuda yetkin eğitimci ve yazar arkadaşlarım yardımcı oldular.

Bunun dışın da hala günler geçtikçe herkes gibi büyüyor ve olgunlaşıyor, öğreniyorum. Blogta yayınlar yaparak hem duygularımı hem düşüncelerimi yansıtmaya çalışıyorum. Bir yandan eğlenmeye tabii ki bu arada hayata bir şeyler katmayı da göz ardı etmiyorum.

Ben bu kadar gelişirken bir parçam haline gelen geceyim platformunu da geliştirmeye hevesle katılıyor. Yanımdaki insanların desteği ve katkılarıyla birlikte.

Çivisi çıkmış mı dersiniz sapkın dünya mı bilemem ama dünyadaki insanların dışında yer alan tek kişi ben değilim biliyorum. Dünyayı cesur insanların adaletli ve güçlü bir şekilde var olması için çabalayan erdemli insanlara sevgilerimle…