fbpx

Geceyim

HAYAL PENCERESİ

Buraya kadar geldiğinize göre bizimle paylaşmak istediğiniz bir şeyler var. Yok meraktan geldik diyorsanız, yanılıyorsunuz. Eminiz ki sizin de hayalleriniz vardır. İşte bu sayfa, o hayallerinizi bizlerle paylaşmanız için var.

Aklınıza takılan, sizi ikileme düşüren sorular var ve cevabını bilmiyorsanız ya da bir şeylerin farkındasınız ama çözüm olarak ne yapacağınızdan emin değilseniz biz burada size her türlü yardımı sağlayacağız.
Aşağıdaki iletişim kutusunu doldurup veya geceyimblog@gmail.com’a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En basit isteğinden en zoruna, en mantıklısından en saçmasına hiç fark etmez, bir mail uzağınızdayız.

İsminizi bizimle paylaşmak zorunda da değilsiniz, size hitap edebileceğimiz ve ulaşabileceğimiz bir kaynak bırakmanız yeterli.
Bakın, şöyle güzel insanlar da var; diyorlar ki, benim bir isteğim yok ama bu yardımlaşmada benim de yerim olsun. Eğer siz de o insanlardan biriyseniz, durmayın, mailinizi bekliyoruz!

• Mahallenizde, çevrenizde yardıma ihtiyacı olan biri olabilir, ona erzak kutusu ya da kıyafet yardımı yapabiliriz.
• Okumak istediğiniz bir kitap olabilir, ama piyasada bulamayışınız veya çok pahalı olması durdurmasın sizi. Bize yazmanız yeterli.
• Bir yardımlaşma örgütüyle birlikte çalışıyorsunuz, bir etkinlik düzenleyeceksiniz…bir bakalım, biz ne yapabiliriz.
• Küçük kardeşinizin doğum günü var ve ona unutamayacağı bir kutlama hazırlamak istiyorsunuz, ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ya da danışmanız gereken birkaç sorun var. Belki size yardımımız dokunabilir.
• Yeni bir cins hayvan büyüteceksiniz, onun ne yediğini ve onunla nasıl ilgilenilmesi gerektiğini bilmiyorsunuz. Tecrübeli biri size yardımcı olmaktan çekinmeyecektir.
Bunlar sadece bizim aklımıza gelen küçük yardımlaşmalar…dediğimiz gibi uçsuz bucaksız bir yardımlaşma sistemi üzerindeyiz. Haydi, hayallerimizi gerçekleştirmek için birkaç adım atalım!
Bizimle misiniz?