fbpx

Geceyim

Sizi Arıyoruz

Geceyim hiç olmadığı kadar daha da büyüdü. Şimdiyse daha fazla hayal kuruyor daha fazla sorumluluk bilincindeyiz. Bu yüzden takımımızı her zaman olduğu gibi daha da büyütmek istiyoruz. Gece’mize farklı galaksilerden yıldızlar katmayı ve onlarla beraber parlamak istiyoruz.

Ne yaptığınızın aslında hiçbir önemi yok bizim için biz sizlerle kurabileceğimiz hayaller için hevesliyiz. İster bu hayaller çevresinde sadece kurmada ol ister geliştir ister tamamlamış ol. Biz beraber bu hayali olduğundan daha iyisine taşımak için beraberiz. Hayal dediysek toplanıp hep beraber Mars’a gezi düzenleyeceğiz demedik. (Bir gün belki neden olmasın) Çevrende toplumda yaratabileceğin bir değişiklik bir iyilik yeterli. Tüm dünyayı doğa dostu yapmak ne kadar küçük veya büyük sayılabilir. Biz ne kadar çevremize dokunacak kadar uzanırsak o kadar hayaller büyür, üstelik bu uzama için bardak bardak süt içmene gerekmez.


Yazılımcı arıyoruz, dünyanın nereye savrulduğunu görmemek at gözlüğü takmak olur. Biz de yazılım konusunda meraklı, bizim çeşitli uygulamalarımızda yerini alacak kişiler arıyoruz. Yazılım üstüne hiçbir şey bilmiyor olabilirsin, gerekirse beraber öğrenir ilerleriz. Bizim ihtiyacımız olan o enerji.

Tasarımcı arıyoruz, estetik bakış açısına sahip insanları fark etmemek olası mı? Doğru tasarımlar insanları hiç beklenmediği kadar uzaklara sürükleyebilir. Fark yaratmak için seni bekliyoruz.

Müzik alanında arıyoruz, kulaklıkları kulağından çıkmayan birine sana ihtiyacımız var. Şarkılar dinle çevir yorumla. En sevdiğin şey bu değil mi, o kulaklıkların arasında yeni dünyalarda gezinmek?

Fotoğraf alanında arıyoruz, yüzlerce fotoğraf bir kenarda, 7 milyar insan nasıl dünyadaki her kareyi yakalayabilsin. Göster onlara!

Bilim ve Sanatsız bir dünya hayal edemiyoruz. Bilimin çılgınlığına sanatın sınırsızlığına hayranız. İlgili arkadaşlar durmasın, bu dünyaya bilim ve sanat katmak için bize katıl.

Kitap kurdu olanlar, okuduğunu anlatmak her kurt için doğru mu bilmiyoruz. Ancak bir kitabın anlaşılmak istediğine eminiz. Anladıklarını okuyucularla paylaş, yorumla.

Arıyoruz da arıyoruz.
Biz aslında hiçbir şey aramıyoruz ya da her şeyi arıyoruz mu deseydik tıpkı bir insan gibi.
Bizim üreten ve değiştiren takım arkadaşlarına ihtiyacımız var.
Sadece izleyen olmak istemeyenlere ihtiyacımız var.
Yakınmaktan öteye geçebilecek kişiler arıyoruz.
Hırsını doğru yönlere yönlendirebilen sizleri arıyoruz.
Beraber üretirken eğlenebileceğimiz ve birbirimizden gurur duyacağımız bir aileyiz.
Başardıklarımızla yetinmeyi bilmeyenleriz.
Pes etmek için çoktan geç kaldığımızı düşünenleriz.
Sınır tanımıyoruz, değişikliğe doğruya açız.
Keşfediyoruz, öğrenmekten asla kaçmıyoruz.
Yenileniyor, gelişiyoruz.

Biz Gece’ye yakışırken, nasıl yakışacağına karar veriyoruz.
Büyük adımları ancak beraber atabileceğimiz için sizleri de küçük adımlar atmaya davet ediyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
%d blogcu bunu beğendi: