fbpx

Geceyim

Kitap Çekilişi 1

 

Yayına dönüşümüzden şimdiden bir haftayı arkamızda bıraktık. Güzel dönüşler ve desteklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederiz. Şimdi de sizler için bir sürprizimiz var.

Sizinle birlikte büyüyen ailemize çeşitli hediyelerle köprüler kurmaya karar verdik. İlk köprümüzü kitaplarla kurmaya başlayacağız. Toplam 5 (4+1) kitabımızı 12 Kasım’da etkinliğimize katılan okuyucularımıza hediye edeceğiz.

Etkinliğimizin Detayları İçin Buraya Tıklayınız.

Çekilişte dağıtılacak olan kitabımızın detayları:

İlk defa yapacak olduğumuz bu etkinliğin hediyesi geçen haftadan itibaren stoklara ve raflara yerleştirilmiş olan Tarık Tufan’ın imzalı “Düşerken” adlı kitabı.

 

 

“Bir sabah kimselere bir şey söylemeden, göç vaktini kaçırmış, suskun, yorgun ve kederli bir kırlangıç gibi alıp başını uzaklaştı. Biraz daha bekleseydi kanatlarında o dermanı bulamayacaktı. Umut niyetine sırtında taşıdığı bir çift kanat, zaman geçtikçe zayıflayacak, gitgide çürüyecek ve ruhunu zehirleyen bir belaya dönüşecekti.”

Düşerken, başka dünyalardan bir kadınla bir erkeğin zamansız karşılaşmasını ve giderek karmaşıklaşan yol hikâyesini anlatıyor.

“Nereye?” diye düşünmeden gitmek isteyenlerin varabilecekleri tek yer geçmişleridir.

Tarık Tufan’ın çok katmanlı kurgusu ve ustalıklı anlatımıyla gün yüzüne çıkan Düşerken, uyumsuzluğun, arayışın, kapanmamış yaraların ve bir dizi keskin hesaplaşmanın romanı…

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
%d blogcu bunu beğendi: