fbpx

Geceyim

SONSUZ GECEYE YILDIZ OLMAK

Yıldız tozlarından şiirler ve denemeler yazan geceye sende bir adet yıldız olabilirsin

Geceyim olarak keşfedilmemiş ya da keşfedilmek isteyen küçük yıldızlara gece olmak adına, siteye üye olarak yazılarınızı paylaşabileceğiniz bir platform yaratıldı.

Geceyim olarak sadece siteden paylaşılan yazılardan haberdar olmakla kalmayıp kendi yazdığınız yazıları paylaşabileceğiniz platform üretildi.

Geceyim sizin için ve içinizde ki ufku genişletmek amacıyla siteye nasıl giriş yapacağınızı YouTube kanalında sizlere sundu. Ulaşabileceğiniz veri ektedir. 

Sitede kendinizi evinizde hissetmeniz ve yapılan şablonlardan bir yuva yaratabilmeniz için Youtube kanalında ayrıntılarıyla anlatıldı. Siteye, yazılarını kayıt olurken kullandığın kullanıcı adın ve şifren ile giriş kısmından giriş yapabileceksin ve nasıl yazı eklenir veya nasıl yazılarını okurlara sunabileceğiniz ile ilgili de Geceyim yine YouTube Kanalında ekteki veriden sizlere kolaylık sağlayacak videoyu paylaştı.

Daha sonra adım adım yazılarınızı kaydettikten sonra sitede paylaşılmak üzere incelemeye alınacaktır. Kısa sürede incelenen yayınlar sayfada paylaşılacak ve artık sahnedesin.

(İncelemeyi geçemeyecek yazılar ile ilgili, değerlendirme kuralları oluşturuldu.)

Geceyim Ailesi,  kendi yazılarınla kazandığın puanlar sayesinde de çeşitli sürprizler kazanma, kıdem yükselme ve Geceyim atölye ürünleri kazanmak gibi olanakları sağladı. Ayriyeten bilgilendirmeler için kayıtlı olduğun mail adresinden üyelerine ulaşacak olan Geceyim, üyelerinin Gelen kutusuna ara sıra göz atmalarını istemektedir. Sen de Geceyim Ailesi ile iletişime geçmek için iletisim@geceyim.com adresine mail atabilir veya Whatsapp üzerinden +90 551 010 31 93 numarasıyla iletişime geçebilirsin.

Geceyim,

https://wa.me/905510103193?text=Merhaba%20Geceyim%2C%20size%20bir%20mesaj%C4%B1m%20var%20%F0%9F%8C%BC linke tıklayarak konuşmayı başlatabilme kolaylığını sağlıyor.

Bu verilerden de anlaşılacağı üzere kayıt ve giriş butonuna tıkladıktan sonra sizlerde gecede bir adet yıldız olarak parlayacaksınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
%d blogcu bunu beğendi: